• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Email Drukuj PDF

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

KL. IVA

Dominika Formejster i Rafał Harmuszkiewicz -  zajęli II miejsce w  Regionalnym Konkursie Plastycznym „Muzyczne inspiracje”

KL. IV C

- zdobyła I miejsce za szopkę bożonarodzeniową w XVII Miejskim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych pod hasłem „Idźcie i głoście” pod patronatem Burmistrza Miasta Augustowa

- I miejsce w konkursie organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „Przegląd Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej”

- w ogólnoszkolnym konkursie  profilaktycznym – Moje bezpieczeństwo zależy ode mnie:

I miejsce zajął Damian Mościński, II miejsce - Mateusz Stepka

- VIII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne” w PSM Ist. w Augustowie:  I miejsce Mateusz Stepka,  III miejsce  i nagroda specjalna p. Lilliany Anny Zielińskiej

 

GIMNAZJUM

KL.I-IIG

-II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Moje bezpieczeństwo zależy ode mnie" zajął Kacper Wojtulewicz

-wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Tradycje i Obyczaje Polaków" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku  otrzymał Mateusz  Judycki

-K. Karwowska – II miejsce, M. Judycki – III miejsce w konkursie plastycznym „Sto bajek Jana Brzechwy” w Bibliotece Miejskiej w Augustowie

-uczniowie otrzymali wyróżnienie  w konkursie plastycznym ,,Legendy, podania i baśnie Augustowa" zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Augustowie

-nagrodę główną w konkursie plastycznym ,,Św. Jan Paweł II w harmonii z przyrodą" organizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Surażu otrzymał Mateusz Judycki,  a Kacper Wojtulewicz - wyróżnienie

-I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Razem w Europie" zorg. przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w B- stoku  zajął Kacper  Wojtulewicz, Mateusz  Judycki otrzymał wyróżnienie

KL.II-IIIG

Z inscenizacją „Kwiat paproci” klasa wzięła udział XV Przeglądzie Grup Teatralnych  Osób Niepełnosprawnych w B-stoku , w III Międzyszkolnym Festiwalu Prac Twórczych w Zespole Szkół Samorządowych w Augustowie, gdzie zdobyli wyróżnienie, na rozdaniu nagród w konkursie plastycznym, również zdobyli wyróżnienie za kolaż

W konkursie plastycznym Festiwal Palem - Sandra, Iza i Sebastian zdobyli wyróżnienia, a w konkursie literackim „List do Jana Pawła II” - Sebastian Malinowski zajął II miejsce.

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

KL.I-II SSPP

Aleksandra Tyszka  - zajęła I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Jan Paweł II-nasz patron”, I miejsce w konkursie plastycznym „Moje bezpieczeństwo zależy ode mnie”, Nagroda Publiczności oraz Nagroda Specjalna w VIII Regionalnym Konkursie Plastycznym "Inspiracje Muzyczne"

kl. II-IIIa

- w konkursie plastycznym "Moje bezpieczeństwo zależy ode mnie": II miejsce – Sylwia Palczewska, III miejsce – Natalia Buławko,

-w konkursie recytatorskim ,,Jan Paweł II-Nasz Patron: II miejsce -  Natalia Buławko,

-w Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Białymstoku – Hubert Chilicki – I miejsce,

-w VIII Regionalnym Konkursie Plastycznym ,, Inspiracje Muzyczne”: -Nagroda Specjalna- Sylwia Palczewska i Mateusz Ruducha, -II miejsce – Hubert Chilicki, -III miejsce Natalia Buławko i Danuta Haraburda.

Kl.IIIb

Uczniowie brali udział w VIII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje Muzyczne” organizowanym przez PSM w Augustowie: nagroda specjalna - Karolina Kozłowska, I miejsce - Klaudia Motybel, II miejsce - Łukasz Renkiewicz, III miejsce - Patrycja Korniłowicz, Emilia Pryzmont.

 

Zespoły rewalidacyjno-wychowawcze

Grupa I

Uczestniczka zajęć Wioleta Martyna Albinowska brała udział w XV Podlaskim  Przeglądzie Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego ,,I Ty możesz zostać aktorem” w Białymstoku, w czasie którego z zespołem Rafa wystąpiła w inscenizacji ,,W krainie marzeń”. Swoje umiejętności motoryczne zaprezentowała w czasie IX Podlaskiego Dnia Treningowego MATP w Białymstoku oraz VI Augustowskiego Dnia Aktywności Motorycznej w Augustowie.

Grupa II

Uczennice uczestniczyły w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i XV Podlaskim Przeglądzie Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego „I Ty możesz zostać aktorem” , gdzie prezentowały swoje aktorskie uzdolnienia w przygotowanych inscenizacjach teatralnych łączących ze sobą czarny teatr i teatr cienia.  Indywidualne osiągnięcia w sferze motorycznej prezentowały w czasie IX Podlaskiego Dnia Treningowego MATP OS w Białymstoku i VI Augustowskiego Dnia Treningowego MATP.

Grupa III w Studzienicznej

- zdobyła I nagrodę dla zespołu w XV Powiatowym Przeglądzie Plastyki Obrzędowej, II nagroda trafiła do rąk Moniki Akusz i III nagroda do Marioli Masalskiej, zespół zdobył również wyróżnienie w konkursie szopek bożonarodzeniowych.

 

Zespół Arabeska – Kolorowa Nutka w Regionalnym Przeglądzie Piosenki „Złota Nutka” w Suwałkach

SUKCESY ARTYSTYCZNE I SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Email Drukuj PDF

SUKCESY ARTYSTYCZNE

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7

Mateusz Judycki – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci „Mój przyjaciel z literackiej krainy”; Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Jana Pawła II w Białymstoku

Rafał Harmuszkiewicz – II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Karina Karwowska – II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Kacper Wojtulewicz – II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Julia Bochonko – III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Michał Żukowski – III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

I miejsce w III Turnieju Bowlingowym Dzieci Niepełnosprawnych w Suwałkach ( uczestnicy: Michał Żukowski, Mateusz Judycki, Kacper Wojtulewicz)

Michał Żukowski , Mateusz Judycki – nagroda - XVI Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

 

GIMNAZJUM NR 5

Michał Milkiewicz – I miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Sandra Przyłucka – I miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Angelika Grzesiak – I miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Sebastian Malinowski / Izabela Goliczewska / Michał Milkiewicz – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Matka Boska w ikonie”

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Hubert Chilicki – IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „W trosce o nasze bezpieczeństwo”- Białystok 2016

Krzysztof Rutkowski – I miejsce -  III Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Hubert Chilicki – II miejsce -  III Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Sylwia Kamińska – nagroda - XVI  Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Krzysztof Rutkowski – wyróżnienie - XVI  Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Klasa I Szkoła Przysposabiająca do Pracy – wyróżnienie - XVI Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Hubert Chilicki – I miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Klaudia Motybel – II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

Łukasz Renkiewicz – III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje muzyczne”

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Bydgoszcz 2015 - 3 miejsce

Tomasz Goworowski

Michał Kamiński

Podlaski Turniej Hokeja Halowego Białystok 2015 - 3 miejsce

Tomasz Goworowski

Michał Kamiński

Krzysztof Rutkowski

Patryk Mordaszewski

IX Ogólnopolski  Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Białystok 2016 - hokej halowy – I miejsce

Tomasz Goworowski

Krzysztof Rutkowski

V Podlaskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Białystok 2015 - lekkoatletyka

Karolina Kozłowska

Bieg na 100m – I miejsce

Bieg na 200m – III miejsce

Danuta Haraburda

Bieg na 400m – II miejsce

Bieg na 200m – IV miejsce

Natalia Buławko

Bieg na 100m – II miejsce

Skok w dal – Ii miejsce

Dorota Grabowska

Bieg na 100m – IV miejsce

Skok w dal – I miejsce

Iza Goliczewska

Bieg na 100m – III miejsce

Bieg na 200m – V miejsce

Anna Michniewicz

Bieg na 100m – II miejsce

Bieg na 400m – III miejsce

Justyna Karbowska

Bieg na 100m – IV miejsce

Bieg na 200m – II miejsce

Mateusz Ruducha

Bieg na 50m – III miejsce

Rzut piłeczką palantową – III miejsce

Sebastian Malinowski

Bieg na 100m – III miejsce

Bieg na 200m – III miejsce

Kacper Wojtulewicz

Bieg na 100m – IVmiejsce

Bieg na 200m – V miejsce

Mateusz Judycki

Bieg na 100m – II miejsce

Bieg na 200m – II miejsce

VIII Podlaski Mityng Pływacki Suwałki 2016

Emilia Pryzmont

25  stylem dowolnym- II miejsce

25 m stylem klasycznym – II miejsce

Michał Kamiński

25 m stylem dowolnym- II miejsce

25  stylem grzbietowym – II miejsce

Sztafeta 4*25m – II miejsce

Goworowski Tomasz

25 m stylem dowolnym- III miejsce

50  stylem dowolnym – III miejsce

Sztafeta 4*25m – II miejsce

Justyna Karbowska

25 m stylem dowolnym- III miejsce

XV Podlaski Turniej Piłki Nożnej Dąbrowa Białostocka 2016 - II miejsce

Tomasz Goworowski

Michał Kamiński

Krzysztof Rutkowski

Patryk Mordaszewski

 

 

ZESPOŁY REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZE

Zespół rewalidacyjno-wychowawczy. Opiekun – Beata Skowrońska:

Mariola Masalska, Monika Akusz i praca zespołowa w kategorii stroik  - 3 nagrody  w XIV Powiatowym Przeglądzie Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej

 

Zespół rewalidacyjno-wychowawczy Grupa I. Opiekun- Agata Renda:

-XIV Powiatowy Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej - wyróżnienie

-Konkurs Plastyczny ,,Leśne Klimaty”- I nagroda

-VII Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Inspiracje Muzyczne” (Klaudia Filipek - wyróżnienie; Wioleta Albinowska - wyróżnienie

 

Zespół rewalidacyjno-wychowawczy Grupa II. Opiekun- Halina Szulewska:

- XIV Powiatowy Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej - wyróżnienie

-Konkurs Plastyczny ,,Leśne Klimaty”- II nagroda

-VII Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Inspiracje Muzyczne”(Gabriela Dobrogowska - II miejsce)

 

Zespół rewalidacyjno-wychowawczy Grupa III. Opiekun- Joanna Turkowska:

-XIV Powiatowy Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej - wyróżnienie

-VII Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Inspiracje Muzyczne” (Kinga Skolak - wyróżnienie)

Wioleta Albinowska, Gabriela Dobrogowska, Kinga Skolak reprezentowały naszą szkołę w czasie VI Suwalskiego Dnia Treningu Aktywności Motorycznej MATP w Suwałkach.

Strona 1 z 4