• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Warsztaty plastyczne w galerii Arsenał

Email Drukuj PDF

W środę 27 września 2017 roku grupa siedmiu dziewcząt pod opieką pani Uli i pani Kasi brała udział w warsztatach plastycznych w galerii Arsenał w Białymstoku. Najpierw chodziliśmy po galerii i oglądaliśmy aktualną wystawę. Były na niej nie tylko obrazy, ale też zdjęcia i instalacje wideo. Pan Justynka i pani Iza omawiały poszczególne obiekty razem z nami. Potem w specjalnej sali robiłyśmy prace z gipsu, gniecionych gazet, na koniec malowanych farbami. Na zakończenie podziękowałyśmy, a panie dały nam pamiątkowe nagrody: książki, foldery, katalogi wystaw i plany lekcji. Po warsztatach poszliśmy obejrzeć pałac i ogród Branickich.     A potem pojechałyśmy kibicować naszym sportowcom na stadion.
Napisały: Sandra i pani Ula