• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zespół Szkół Specjalnych w Augustowie

II AUGUSTOWSKI DZIEŃ TRENINGU AKTYWNOŚCI MOTORYCZNEJ

Email Drukuj PDF

 

 

Tego dnia zawodnicy mieli do wykonania po maksymalnie 3 konkurencje, wybrane z 16 dostępnych. Ich wykonanie możliwe było na  trzech poziomach trudności, które wyznaczali trenerzy każdego z zawodników. Wykonywanie poszczególnych zadań było dopingowane przez pozostałych zawodników i zebranych kibiców. Organizację zawodów wsparli wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego – ich profesjonalizm i zaangażowanie zasługuje na wielkie uznanie. Radość z odnoszonych sukcesów była nieodłącznym towarzyszem tych zmagań, a pamiątkowe medale i nagrody zapewne zmotywują naszych uczniów do startowania w kolejnych tego typu zawodach…

p. Agnieszka Joanna Turowska

Laureaci konkursu plastycznego "Szlakiem papieskim"

Email Drukuj PDF

Dnia 11 maja o godzinie 1000 w budynku przy ulicy Ułanów Krechowieckich odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Szlakiem papieskim”. Do komisji konkursowej wpłynęły 34 prace z trzech szkół. Jury oceniało prace w 3 kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła przysposabiająca do pracy. Z każdej ze szkół wyłoniono po 3 miejsca oraz wyróżnienia. Pani dyrektor Bożenna Łukaszewicz wręczyła piękne nagrody i dyplomy.

A oto wyniki konkursu:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7

I miejsce – Sandra Przyłucka

II miejsce – Mateusz Judycki

III miejsce – Mateusz Ruducha

Wyróżnienia:

Weronika Kamińska

Michał Milkiewicz

 

GIMNAZJUM NR 5

I miejsce - Piotr Bernacki

II miejsce – Justyna Bronakowska

III miejsce – Anna Michniewicz

Wyróżnienia:

Tomasz Goworowski

Izabela Krysińska

Klaudia Motybel

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

I miejsce – Paulina Szczepińska

II miejsce - Magdalena Lulewicz

III miejsce - Adriana Puczyńska

Wyróżnienia:

Agnieszka Baran

Magda Wiśniewska

 

Następnie wszyscy z wielkim podziwem oglądali galerię prac i podziwiali te najpiękniejsze.

p.Katarzyna Niedźwiecka

Sukces Aleksandry!

Email Drukuj PDF

Każde państwo ma swoje własne symbole, które podkreślają jego niezależność, dumę i sławę. To one tworzyły i nadal tworzą historię narodu polskiego. Przez poszczególne wieki towarzyszyły naszym przodkom aż do teraz.
W bieżącym roku szkolnym Podlaski Kurator Oświaty zaprosił dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Jestem Polakiem – Symbole Narodowe w Moim Życiu”.
Na konkurs wpłynęły 734 prace z 95 placówek (70 szkół i 25 przedszkoli). Przyznano po 3 nagrody w 5 kategoriach wiekowych. 50 prac wyróżniono. 

Aleksandra Rółkowska, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej nr 7, zdobyła w tym konkursie II miejsce wśród uczniów klas IV - VI województwa podlaskiego.

p. Bożenna Łukaszewicz

Uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Augustowie

Email Drukuj PDF

Uroczystość obchodów Święta Konstytucji 3 Maja odbyła się na Rynku Zygmunta Augusta, w której uczestniczyły władze powiatowe, miejskie i samorządowe. Nasza szkoła po raz drugi godnie prezentowała sztandar szkół im. Jana Pawła II. W skład pocztu sztandarowego wchodzą uczniowie: Agnieszka Baran, Żaneta Baran oraz Michał Lenkiewicz, opiekunem pocztu była pani Joanna Bienasz. W uroczystości uczestniczyły dyrektor szkoły Bożenna Łukaszewicz oraz wicedyrektor Beata Augustynowicz. Po przemarszu zebranych do Bazyliki Mniejszej NSJ odbyła się uroczysta Msza Św. za Ojczyznę, której przewodniczył ksiądz Prałat Jan Wróblewski.

p. Beata Augustynowicz

Złoto Ady!!!

Email Drukuj PDF

W dniach 20-22.04.2012 roku odbył się VII Ogólnopolski Mityng Pływacki Rybnik 2012.

Naszą szkołę reprezentowała Ada Puczyńska, która w zawodach zdobyła złoty medal!

Gratulujemy!!!

 

 


Strona 91 z 96