Zima, zima, zima…

Pogodowa aura sprawiła nam małego psikusa, który nie wpłynął na rezygnację z dobrej zimowej zabawy. Tematykę zimową rozpoczęliśmy od nauki nowej piosenki i omawiania cech charakterystycznych bieżącej pory roku. Aranżacja sali zimową scenerią, pozwoliła nam na odrobinę „śnieżnych” zabaw. Poznaliśmy podstawowe sprzęty sportowe do uprawiania dyscyplin zimowych, próbowaliśmy sił na nartach, sankach, a na koniec – łyżwach.

Zmagania z sali zajęć na łyżwach, mogliśmy przenieść i wykorzystać na prawdziwym lodowisku w Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie, podczas zajęć z wychowania fizycznego. Lodowe wyzwanie podjęli również uczniowie klas pani A. Turowskiej i pana  Z. Zadrożnego. Emocje i doświadczenia – wspaniałe. Jeszcze tam powrócimy dla podszkolenia naszej techniki.

Przecież Olimpijczycy – też kiedyś rozpoczynali swoją karierę!!!

Uczniowie klas I – II – III

Augustynowicz

Doroszko

 

Dodaj komentarz