Andrzejkowe zajęcia…

Miły powrót do zajęć szkolnych rozpoczęliśmy sympatycznym akcentem – uczniowie klasy VIb – VIIb spędzili czas na „Andrzejkowych Wróżbach”. Brak możliwości zabawy w większym gronie rówieśniczym – rekompensowała nam trochę inna formuła… Przygotowaliśmy elementy dekoracyjne, wylosowaliśmy przydział konkurencji wróżbiarskich – typując odpowiedzialnego wróżbitę i rozpoczęliśmy zabawę. Przyszłościowe wróżby okazały się dla nas łaskawe… trochę chiromancji – wróżenie z dłoni przepowiedziało nam wręcz świetlaną przyszłość!!! Następnie – motywujące oraz te trudne „Serca emocji” zapowiedziały nasze przyszłoroczne nastawienie wobec zadań i wyzwań a znaczenie ich pomogła nam interpretować pani Ela. „Andrzejkowe zawody” wskazały, że nasza przyszłość nie ogranicza się do ziemskich ról zawodowych – sięgamy gwiazd!!! „Szczęśliwy rzut kostką” oraz zabawa „Co Cię czeka?” wywołała lawinę śmiechu – zwłaszcza jak okazało się, że część uczestników ma do wykonania podstawowe obowiązki domowe – zmywanie naczyń i podłóg. Na realizację jednego marzenia czekamy wszyscy – obyśmy ponownie mogli być RAZEM!!!

Uczniowie klasy VI – VII wraz z wychowawczynią