„Zielony plener”

04.06.2019r. w Nadleśnictwie Płaska świętowaliśmy Dzień Dziecka, Rodzica i Opiekuna. Tego dnia, w pełnym słońcu, uczniowie, rodzice oraz pani Bożenna Kondracka – Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Augustowie spotkali się przy ognisku i wspólnej zabawie integracyjnej. Uczniowie mieli okazję skorzystania z bogatej oferty atrakcji: malowali twarze, uczestniczyli w sesji zdjęciowej w foto – budce, puszczali bańki mydlane i przebierali się tematycznie do rytmów muzyki.
Gospodarzom pleneru dziękujemy za organizację ścieżki dydaktycznej. Była to ciekawa lekcja przyrodnicza, przeprowadzona przez panią Aleksandrę Masiejczyk. Szczególne podziękowania kierujemy do Nadleśniczego, pana Romana Rogozińskiego, u którego gościliśmy. Dziękujemy również Panu Staroście, Jarosławowi Szlaszyńskiemu i Zarządowi Powiatu w Augustowie za wsparcie finansowe w organizacji tej uroczystości.

Organizatorzy