WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU

Dzień zakochanych w tym roku spędzaliśmy bardzo aktywnie! Byliśmy na wycieczce do Białegostoku! Przeżyliśmy tam wiele atrakcji. Na początku byliśmy w Muzeum Sztuki Współczesnej, gdzie oglądnęliśmy aktualną wystawę. Niektóre dzieciaki były w prawdziwej galerii po raz pierwszy, dlatego było to dla nas ważne. Zobaczyliśmy wiele ciekawych eksponatów np. ścianę pełną kamer, i widzieliśmy obraz z tych kamer na specjalnym monitorze. Po wystawie czekały na nas warsztaty sztuki współczesnej malowaliśmy jak znany artysta sztuki współczesnej Jackson Pollock. Prace wyszły wspaniałe 🙂 Następnym punktem wycieczki był spektakl w Teatrze Dramatycznym p.t. Królewna Śnieżka. Przedstawienie było super. Po nim mogliśmy porozmawiać z aktorami i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Na koniec zjedliśmy obiad w restauracji. Wracając do domów byliśmy już zmęczeni ale szczęśliwi, następnego dnia oglądaliśmy zdjęcia z wycieczki. Samodzielnie wykonaliśmy gazetkę ścienną by przypominała nam o tym jak wspaniale się bawiliśmy…

kalsa VI-VII