Olimpiada czynności pracy

Dnia 25 kwietnia 2018 w auli Augustowskiego Centrum Edukacyjnego odbyła się II Olimpiada Czynności Pracy. Na imprezę przybyły 3 drużyny z augustowskich placówek: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy i gospodarze, czyli Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Towarzyszyli im licznie zebrani kibice. Drużyny rywalizowały w 10 konkurencjach, prezentując swoje predyspozycje zawodowe. Oceniało ich jury, w składzie którego znajdowało się dwóch pracodawców. Zmaganiom towarzyszyło mnóstwo emocji nie tylko zawodników, ale całej widowni. I tak jak na prawdziwą olimpiadę przystało zostali wyłonieni medalowi zwycięzcy. Wyniki były na tyle wyrównane, że zaistniała potrzeba dogrywki. Ostatecznie I miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy, II miejsce Szkoła Przysposabiająca do Pracy i III drużyna Warsztatów Terapii Zajęciowej. Impreza zakończyła się integracją przy wspólnym stole.
Do zobaczenia za rok!

Katarzyna Niedźwiecka
Urszula Sieńkowska-Cioch
Katarzyna Kasjanowicz

Dodaj komentarz