PIKNIK RODZINNY

15 czerwca 2022 r. zgodnie z coroczną tradycją w formie „Pikniku rodzinnego” obchodziliśmy Dzień Dziecka oraz Dzień Rodzica/Opiekuna. Było to spotkanie integracyjne całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli, opiekunów. Nasza impreza odbyła się w ośrodku wypoczynkowym „Camp Zatoka” w Augustowie. Spotkanie obejmowało występy artystyczne uczniów, zabawy integracyjne i zawody sportowe. Jak przystało na imprezę terenową, nie zabrakło też podchodów, w które zaangażowali się także rodzice. Na terenie pikniku uczestnicy mogli zapleść sobie kolorowe warkoczyki, puszczać bańki, wziąć udział w kole fortuny, ozdobić twarze. Wyżej wymienione aktywności okazały się bardzo atrakcyjne dla naszych uczniów i cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Ważną częścią spotkania było oczywiście wspólne przygotowanie potraw na ognisko oraz biesiadowanie z kiełbaską i pyszną grochówką. Nie zabrakło także wspólnych rozmów. Wszystko zostało udokumentowane na zdjęciach. Serdeczne podziękowania należą się Starostwu Powiatowemu oraz Radzie Rodziców za współudział i umożliwienie przygotowania tej imprezy.

Organizatorzy