Goście z wyjątkowym przesłaniem!

Niedawno odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 przynosząc nam przesłanie Świętego Jana Pawła II „ Nie lękajcie Się”. Słowa patrona naszej szkoły wpisywały się w obchody tegorocznego Dnia Papieskiego. Cała społeczność naszej szkoły mogła na nowo przypomnieć sobie o postaci wielkiego Polaka umieszczonej na własnoręcznie wykonanym plakacie przez uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4. Wspólnie odśpiewana „ Barka” ulubiona pieśń Papieża Jana Pawła II pozwoliła nam wspólnie przeżyć ten wyjątkowy dzień i niecodzienne spotkanie. Bardzo serdecznie dziękujemy społeczności Szkoły Podstawowej Nr 4 za odwiedziny oraz słodką niespodziankę. Mamy nadzieję, że również przy innych okazjach będziemy mieli szansę na integrację i wspólne działania.

Agnieszka Turowska