Wieści z zespołów rewalidacyjno-wychowawczych

Po wakacjach dziewczęta z ogromną radością  wróciły do zajęć rewalidacyjno-wychowawczych. Miesiąc wrzesień w zespołach był bardzo pracowity i przyniósł wiele pozytywnych doznań. Pomimo, iż pogoda nie rozpieszczała udało nam się w ciągu kilku dni przypomnieć o urokach naszego pięknego miasta w czasie wycieczek. Poznawaliśmy też piękne rośliny w naszym ogrodzie. Regularnie korzystaliśmy z zajęć w sali doświadczania świata. Profesjonalne sprzęty w tej sali rozwijają nasze zmysły , sprawność motoryczną  i są okazją do wspólnej zabawy. Zgodnie z porą roku poznawaliśmy jesienne dary – owoce, warzywa. Zebranie się wokół naszego drzewka z jabłkami oraz zrywanie jabłek  było okazją do ćwiczenia prawidłowych zachowań społecznych oraz rozwijania współpracy.  Kolejny  miesiąc przyniósł  nowe pomysły i plany, ale na razie ciii…  Trzymajcie za nas kciuki, aby wszystko nam się udało!

Daria Dębowska i Agata Renda