Bardzo za Wami tęsknimy!


Ostatni czas jest bardzo trudny dla nas wszystkich. Jesteśmy zmuszeni by siedzieć w domu. Ale nie poddajemy się i staramy się być z Wami! Naszymi kochanymi uczniami. Czasem tylko wirtualnie, czasem jesteśmy w wysłanych do Was listach z kartami pracy, czasem w rozmowach online albo telefonicznych, w wysyłanych zdjęciach czy krótkich filmikach z pozdrowieniami. Najważniejsze że mamy z sobą kontakt i z całych sił staramy się być razem. Czasem udaje się Wam i Waszym rodzicom tworzyć prawdziwe dzieła, doskonalicie swoje umiejętności dzięki przesyłanym przez nas ćwiczeniom i zadaniom, śpiewacie piosenki poznane na muzyce, doskonalicie umiejętności szkolne. Wiemy także, że dzielnie wspieracie rodziców i pomagacie im w codziennych czynnościach domowych. Brawo. To cudowne, jesteśmy z Was dumni i z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami w szkole ❤️