BEZPIECZNE FERIE

Przygotowując się do wypoczynku podczas ferii zimowych mieliśmy okazję spotkać się z funkcjonariuszem Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Lipowiec. W piątek, 17 stycznia, cała społeczność szkolna wzięła udział w zajęciach otwartych. Mieliśmy okazję zobaczyć, dotknąć, a niektórzy z nas nawet przymierzyć 😉 sprzęt, z pomocą którego strażacy ratują osoby zimą na lodzie. Chociaż wciąż nie ma wyczekiwanego przez nas śniegu i lodu warto systematycznie przypominać zasady bezpiecznych zabaw zimowych. Następnie w przedstawionej przez nauczycielki prezentacji przypomniane zostały zasady bezpiecznych zachowań w domu i na podwórku. Uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy na poruszane tematy. Wszystkim gratulujemy i życzymy
UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH.

Agnieszka Szczygło
Elżbieta Chilicka