Jesienne bieganie

Zawodnicy klubu sportowego „Kormorany” rozpoczęli sezon sportowy od zawodów biegowych. 21 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Białymstoku odbył się IX Podlaski Memoriał im. Waldemara Kikolskiego w Biegach Przełajowych. Memoriał ten ma na celu upamiętnienie patrona szkoły, wspaniałego biegacza, maratończyka, medalistę Igrzysk Paraolimpijskich, który tragicznie zginął w wypadku samochodowym. Pomimo zimna i silnego wiatru siedmioro naszych zawodników dzielnie walczyło z niesprzyjającą pogodą i innymi zawodnikami na trasie. Efektem tych zmagań były medale i okazały puchar, wręczony całej drużynie. Wszystkim należą się duże brawa, a największe tym najmłodszym, tj. Kai Zalewskiej, Oli Karpińskiej, Maćkowi Polakowskiemu. Mamy nadzieję, że to początek ich wielkich sukcesów sportowych. Trzymamy za to kciuki!
Zbigniew Zadroż