Bajeczne urodziny!

Jak to czasami się pięknie składa. Kolejne czytanie w ramach programu „Spotkania z książką” zbiegło się w czasie z urodzinami Wiktorii z klasy II- III Szkoły Podstawowej. Są urodziny więc byli też goście z klasy VI – VII – VIII b i VII c. Było sto lat, życzenia, okolicznościowe laurki oraz prezenty. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. A na „deser” lub jak kto woli „danie główne” – był Czerwony Kapturek w ramach teatrzyku Kamishibai. Ta japońska metoda prezentowania treści bajki zdecydowanie przypadła do gustu młodym adeptom sztuki, dlatego jako drugą zilustrowaliśmy opowieść „O Panach palcach”, była o świetna okazja do przeliczania oraz poznania nazw każdego z palców. Już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć.

p. Iwona Bagińska, p. Halina Szulewska, p. Agnieszka Joanna Turowska