Zdublowane urodziny!

We wrześniu Dominika i Rafał z Klasy VI- VII – VIII b obchodzą swoje urodziny. Dzielą ich tylko 3 dni ( i 3 lata), więc wspólne świętowanie jest świetnym pomysłem. Przygotowując się do obchodów wykonaliśmy okolicznościowe zaproszenia dla urodzinowych gości, czyli klasy VII c wraz z wychowawczynią p. Haliną Szulewską. W dniu święta naszych jubilatów nakryliśmy uroczysty stół, były życzenia, sto lat, urodzinowe laurki i prezenty. Mamy uczniów przygotowały przepyszny tort, na którym świeczki zdmuchnęli jednocześnie nasi jubilacji Dominika i Rafał. Nie zabrakło też zajęć edukacyjnych – każdy miał za zadanie wykonać kartę pracy ze swoją datą urodzenia oraz tort, na którym świeczki symbolizowały liczbę posiadanych lat. Nasz przyjaciel Franklin tego dnia uroczył nas opowieścią o swoim przyjęciu urodzinowym, w ramach Akcji Czytająca Szkoła. Już nie możemy się doczekać kolejnej okazji aby znowu razem spędzić miło i kreatywnie czas.

p. Agnieszka Joanna Turowska