Warsztaty…1,2

W naszej Szkole 8 i 15 Marca 2019 r. z okazji II Augustowskiego dnia Integracji z Osobami Niepełnosprawnymi odbyły się dwa warsztaty. Na podstawie scenopisu tworzyliśmy teledysk do piosenki. Piosenkę sami napisaliśmy, a w nagraniu jej i aranżu pomógł przyjaciel naszej Szkoły, Marek Halicki. Zbudowaliśmy studio nagrań, pomagał nam profesjonalny kamerzysta i wykształcony reżyser Rafał Grynasz. Nasza szkoła na dwa dni zamieniła  się w profesjonalne studio nagrań <3.  Zobaczcie sami na film stworzony przez uczniów ze Szkoły Społecznej, którzy po raz kolejny byli z Nami.

Nagrywanie materiału do teledysku.

W piątek 15 marca w szkole specjalnej trwało nagrywanie materiału do teledysku na Dzień Zespołu Downa. Dłuuugie oczekiwanie na swoją kolej część osób wypełniła wykonywaniem dekoracji do Osiedlowego Domu Kultury.

Publiée par Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Augustowie sur Lundi 18 mars 2019