„HU, HU, HA ZIMA WCALE NIE JEST ZŁA”

Uczniowie z najmłodszej klasy I-II-III pokazują wszystkim, że zima nie jest dla nich straszna. W ramach zajęć z wychowania fizycznego aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Odpowiednio ubrani, wyposażeni w sanki i ślizgi do zjeżdżania na śniegu, wraz ze swoimi paniami czynnie uczestniczą w zabawach zimowych. Uśmiechnięte buzie i zaczerwienione policzki mówią same za siebie. Wspólne harce na śniegu przynoszą im wiele radości i ruchowych doświadczeń. Niesamowitym przeżyciem okazał się także udział w kuligu, w stadninie koni w Żarnowie. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy mieli okazje do przejażdżki w plenerze. Świetnie bawili się i uczestniczyli we wspólnym ognisku ze swoimi starszymi kolegami. Niewątpliwie, zima to szczególna pora roku, którą trzeba dobrze wykorzystać.

Iwona Bagińska