Teatralne spotkania…

Dnia 4.01.2019r. odbył się I Augustowski Przegląd Teatrów Dziecięcych „Scenka” w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia poszliśmy do I Liceum Ogólnokształcącego im. G. Piramowicza. Tam przedstawiliśmy inscenizację pt. „Siostra Braci Kruków”. Oprócz nas wystąpili uczniowie klasy IIb Szkoły Podstawowej nr 4 z przedstawieniem „Czerwony Kapturek”. Po przedstawieniach wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali w prezencie serduszka z materiału. Potem była zabawa i poczęstunek. 

Bawiliśmy się bardzo dobrze. Na pewno spotkamy się za rok!!!

Tekst opracowali uczniowie klasy II Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Opiekunowie spektaklu: 

reżyseria: U. Sieńkowska – Cioch, B. Augustynowicz

Opiekunowie: K. Niedźwiecka, K. Kasjanowicz, M. Doroszko, B. Andruszkiewicz, E. Klukowska