Wspólne kolędowanie

Dnia 3 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili jasełka bożonarodzeniowe dla zaproszonych gości. Na przedstawienie przybyli uczniowie z klasy pierwszej szkoły podstawowej nr 4 pod opieką s. Anny oraz podopieczne Domu Pomocy Społecznej wraz z s. Jadwigą.

Przedstawienie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój i zostało ciepło przyjęte. Gromkie brawa świadczyły o tym, że występ bardzo się podobał. Nasi aktorzy po raz kolejny mogli doświadczyć wiele radości z tytułu bycia aktorem i mogli wspólnie z innymi uczniami cieszyć się z narodzenia Pana Jezusa. Na zakończenie wspólnie śpiewaliśmy kolędy, a aktorzy zostali nagrodzeni upominkami i słodyczami.

                                                                             Agnieszka Sobota, Maria Gładyszewska, Alicja Sokołowska