Spotkanie Bożonarodzeniowe

W tym roku bożonarodzeniowe jasełka w naszej szkole wystawiono 20 grudnia. W przedstawieniu wystąpili uczniowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum i przysposabiającej do pracy. Na widowni zasiedli goście, p. dyrektor, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice. Kolejny raz jasełka udowodniły, że w naszej placówce nie brakuje wspaniałych talentów. Uczniowie przygotowali się z wielkim zaangażowaniem, pamiętając o powadze wydarzenia, jakim było przyjście na świat Zbawiciela. Ich wrażliwość i umiejętności wspaniale objawiły się w przedstawieniu, którego hasło przewodnie brzmiało: „Mały Pastuszek i Wielki Rozbójnik”. Tegoroczne widowisko wypełnione było ważnymi treściami oraz ujmowało ciekawą formą przekazu. Poza tym symboliczna, ale zarazem wymowna scenografia przeniosła widza wprost do stajenki w Betlejem. Natomiast śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny i uroczysty nastrój.

Ogromną radość uczniom sprawiło przyjście Św. Mikołaja. Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty. Na zakończenie spotkania zostały przekazane życzenia świąteczne i noworoczne.

Dziękujemy serdecznie Fundacji „Nasze Pokolenie Augustowiacy” oraz Spółce dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej w Augustowie za ufundowanie paczek.

 

Alicja Sokołowska, Agnieszka Sobota,

Maria Gładyszewska,

 Joanna Bienasz,

Daria Dębowska, Agata Renda