Andrzejki w Zespole Szkół Specjalnych

29.11.2018 roku wZespole Szkół Specjalnych odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczyniły się do tego wolontariuszki z OHP w Augustowie, które przygotowały różnorodne wróżby. Uczniowie i nauczyciele mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych przepowiedni. Młodzież  szkoły przysposabiającej do pracy przygotowała krótką informację na temat tradycji andrzejkowych w dawnych czasach i współcześnie, zainscenizowała krótką scenkę z wróżką, czarną różą i czarnym zamkiem. Przedstawienie wprowadziło widzów w atmosferę zabawy oraz przybliżyło tradycje andrzejkowe. Atrakcją dyskoteki była loteria fantowa. Całą imprezę uświetniała muzyka oraz poczęstunek. Uczniowie wraz z wolontariuszkami bardzo chętnie zajmowali miejsce na parkiecie. Gdy impreza dobiegła końca wszyscy zgodnie orzekli, iż nie mogą doczekać się kolejnego balu!

Niedźwiecka, U. Cioch, K.Kasjanowicz